Preskočiť na obsah
BLS TRADING

Administratíva a podporné služby

BLS TRADING s.r.o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Humenné
Od roku
2017
IČO
50 734 822

BLS TRADING

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Štefánikova 22, 066 01 Humenné
Na trhu od
22. februára 2017
IČO
50 734 822
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

9
rokov na trhu
2017
rok vzniku
15
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte BLS TRADING

BLS TRADING, s.r.o. sídli na adrese Štefánikova 22, 066 01 Humenné. Zapísaná je od 22. februára 2017 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 15 položiek, napríklad počítačové služby, služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov a reklamné a marketingové služby.

Základné údaje

Obchodné meno
BLS TRADING, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
50 734 822
DIČ
2120526628
Dátum vzniku
22. februára 2017
Sídlo
Štefánikova 22, 066 01 Humenné
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 34132/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa BLS TRADING zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 15 položiek.

  • Počítačové služby

  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Reklamné a marketingové služby

  • Administratívne služby

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Vedenie účtovníctva

Zobraziť všetkých 15 položiek predmetu činnosti
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vydavateľská činnosť
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli BLS TRADING, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Štefánikova 22, 066 01 Humenné.

Čím sa BLS TRADING, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; reklamné a marketingové služby; administratívne služby.

Aké je IČO – BLS TRADING, s.r.o.?

IČO je 50 734 822, DIČ 2120526628.

Kedy vznikla BLS TRADING, s.r.o.?

Vznik: 22. februára 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Štefánikova 22 066 01 Humenné

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre BLS TRADING, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese bls-trading.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.